Дејан Алексић је посетио нашу школу

У четвртак 9. јуна Дејан Алексић, један од најзначајнијих савремених књижевника за децу, посетио је школу у подручном одељењу у Нересници. Песник је говорио своје стихове окупљеним ђацима који су, заједно са својим учитељима и наставницима, били одушевљени што су имали прилику да се друже са савременим писцем, чија дела читају у оквиру школске лектире. Јовани Булутић, ученици осмог разреда, која је освојила прву награду учешћем на литерарном конкурсу који је расписала Градска библиотека из Кучева, Дејан Алексић је уручио награду.

Изузетна нам је част што смо имали прилику да угостимо овако важног госта. Захваљујемо се Јовани Дишић, директорки Градске библиотеке, која нам је омогућила да стекнемо једно овакво незаборавно искуство.